Białe łóżka dziecięce cieszą się największą popularnością wśród pozostałych kolorów. Nic w tym dziwnego, bowiem mają w sobie wiele istotnych zalet, którym przyjrzymy się bliżej. Rynek oferuje wyjątkowo bogaty wybór łóżek w tym kolorze różniących się między sobą designem, konstrukcją, materiałem wykonania, a także aspektami funkcjonalnymi i praktycznymi. W związku z rosnącym zainteresowaniem białymi łóżkami dla dzieci, przygotowaliśmy przegląd najmodniejszych w tym roku projektów.

 

łóżeczko dziecięce

Białe łóżko dla prawdziwych księżniczek. Sprawdź super cenę – KLIK!

 

Białe łóżka dziecięce – dlaczego warto?

Nie ulega wątpliwości, że białe łóżka zdominowały pokoje dzieci i nastolatków. Z czego to wynika? Otóż łóżka dziecięce utrzymane w białej kolorystyce posiadają bardzo dużo zalet. Największym walorem jest przede wszystkim uniwersalny charakter takich łóżek, co przejawia się w tym, że pasują do niemal każdej aranżacji. Białe łóżko z powodzeniem można wstawić zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki, małego dziecka i nastolatka. Ponadto są uniwersalne także pod względem estetycznym, gdyż pięknie się komponują z każdym stylem wnętrzarskim – od klasycznego po nowoczesny i eklektyczny. Z powodzeniem można takie białe meble zestawiać z innymi kolorami i wzorami, których zwykle w pokojach dziecięcych nie brakuje. Meble w tak neutralnym kolorze stanowią idealną bazę dla pozostałych elementów wyposażenia wnętrza i nie gryzą się wizualnie z wielobarwnymi detalami. Dzięki temu pokój dziecięcy wygląda schludniej i nie jest przesycony.

 

łóżka dziecięce

Białe łóżko dziecięce z dodatkową powierzchnią spania i szufladami. Sprawdź super ofertę!

 

Funkcjonalne łóżka dla dzieci

Białe łóżka są obecnie uznawane za najbardziej trendy w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele wykonane z drewna i posiadające ponadczasowy design. Propozycji designerskich i wzorniczych jest wiele, ale co z funkcjonalnością? Najbardziej praktyczne są meble wielofunkcyjne jak np. biurka z nadstawkami. W zakresie łóżek warto zainteresować się przede wszystkim modelami, które oprócz powierzchni spania posiadają także miejsce do przechowywania. Mogą to być szuflady lub duża wysuwana skrzynia pod stelażem. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli, zabawek lub sezonowych ubrań. Ciekawą propozycję stanowią także łóżka parterowe wyjazdowe. Ich cechą charakterystyczną jest to, że spod głównego materaca można wysunąć dodatkowe łóżko. Dzięki temu w jednej bryle mieszczą się aż dwa miejsca do spania. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie do pokojów, w których mieszka rodzeństwo, a także gdy metraż pomieszczenia jest niewielki. Wówczas w ciągu dnia dodatkowa powierzchnia spania zostaje schowana, a na noc wystarczy ją wysunąć.

 

łóżka dla dzieci

Białe łóżko parterowe z wysuwaną powierzchnią spania i praktycznymi szufladami na pościel lub zabawki. Zapraszamy do naszego sklepu – KLIK!