Modne meblościanki do pokoju nastolatka nie tylko będą efektownie wyglądać, ale także zwiększą funkcjonalność przechowywania oraz pozwolą zaoszczędzić wolne miejsce. Pokoje dzieci zazwyczaj cechują się niewielkim metrażem. Przy czym w miarę rozwoju naszej pociechy przybywa jego osobistych rzeczy, akcesoriów i potrzebnych sprzętów, więc w pewnym momencie może pojawić się problem z przechowywaniem i utrzymaniem ładu w pokoju.

 

Modne meblościanki Monez

Kliknij i zobacz ofertę modnej meblościanki Monez

 

Modne meblościanki – nowa odsłona

Meblościanki z impetem wróciły do wnętrz czyniąc je bardziej funkcjonalnymi i estetycznymi. Dziś wybieramy ten kultowy mebel w nowej odsłonie nie tylko ze względu na chęć zmieszczenia wielu rzeczy do przechowywania na niewielkiej powierzchni, ale także na estetyczny wymiar nowoczesnych meblościanek. Z dawnych brył, z którymi kojarzymy termin meblościanki te współczesne posiadają już jedynie kompaktowy charakter i wyjątkową funkcjonalność przechowywania rzeczy. Nie przytłaczają już wnętrz wielką zabudową na całą ścianę, ani mnóstwem zamykanych szafek ulokowanych w jednej linii. Modne meblościanki cechują się nowoczesnymi liniami, finezyjnością projektów oraz dopracowanym wzornictwem i nienachalną kompozycją kolorystyczną. Dlatego właśnie idealnie sprawdzą się w pokoju nastolatka.

 

Modne meblościanki Colorato

Zobacz ofertę na modną meblościankę Colorato KLIK

 

Wybieramy modne meblościanki

W pokoju nastolatka najlepiej będą się prezentować meblościanki o nowoczesnych liniach w kompaktowej formie bryły lub meble modułowe, które można łączyć lub rozdzielać, by dopasować je do różnych ustawień we wnętrzu. Pokoje dzieci są zazwyczaj niezbyt ustawne, a rzeczy musimy w nich pomieścić naprawdę sporo. Dlatego warto wybrać taką meblościankę, która nie tylko zachwyci nas swoim wyglądem, ale także będzie dopasowana do warunków wnętrza. Meblościanki posiadają zazwyczaj wysoką zabudowę, dzięki czemu nie zajmują dużo powierzchni podłogowej, przy czym są bardzo pakowne. Nowoczesne meblościanki łączą w sobie kilka mebli w jednej efektownej bryle. Możemy wybierać wśród modeli posiadających wbudowane w konstrukcje biurka i wysokie szafki z frontami lub otwarte półki. Taki zestaw będzie nie tylko bardzo funkcjonalny i pojemny, ale także nie zagraci optycznie pomieszczenia. Wówczas meblościankę można ustawić na jednej ścianie, a np. łóżko na przeciwległej, by zaoszczędzić miejsce.

 

Nowoczesne meblościanki Ikar

Kliknij i zobacz meblościankę Ikar w super cenie!