Najmodniejsze łóżka do małych pokoi

Urządzenie małego pokoju dziecięcego zawsze stanowi wyzwanie dla rodziców, gdyż nie łatwo jest pogodzić komfort, funkcjonalność i wymarzoną estetykę w harmonijną całość. Wielofunkcyjny charakter pokoi dla dzieci determinuje konieczność precyzyjnego doboru wszystkich mebli i dodatków w taki sposób, by pokój cieszył oczy i zapewniał komfort przebywania w nim. Największym i zarazem jednym z najważniejszych mebli jest oczywiście łóżko. Przygotowaliśmy dla Was przegląd najmodniejszych propozycji łóżek dedykowanych pokojom o niewielkim metrażu.

 

Kliknij i zobacz modne łóżko Łukaszek

 

ŁÓŻKA PARTEROWE

Łóżko parterowe jest świetnym rozwiązaniem bez względu na metraż pokoju. Aczkolwiek jeżeli dysponujesz małym pokojem dziecięcym, wówczas warto wybrać mebel, który nie będzie miał masywnej formy oraz zbyt ozdobnego wzornictwa. Decydując się na ponadczasowy model z drewna malowanego na jasny lub naturalny kolor sprawisz, że wnętrze stanie się optycznie przestronniejsze. Niewątpliwie największą zaletą łóżek parterowych jest fakt, że zajmują na podłodze niewiele miejsca, co w przypadku małego metrażu lub pokoju dla rodzeństwa jest niezwykle istotne. Ponadto modele parterowe ułatwiają rozmieszczenie poszczególnych elementów wyposażenia i robienie przemeblowań. Rok 2017 w designie meblowym przyniósł ze sobą powrót do natury zarówno w zakresie wykorzystywanych do produkcji mebli materiałów, jak i wzornictwa. Najmodniejsze (i przy tym najbezpieczniejsze) są więc łóżka drewniane i pomalowane na spokojne kolory. Idealnie będą się prezentować łóżka pomalowane na biel, odcienie brązu, a przede wszystkim te utrzymane w naturalnym odcieniu drewna.

 

Zobacz najmodniejszy model łóżka parterowego na www.meble-bogart.pl KLIK

 

ŁÓŻKA PIĘTROWE

Łóżka piętrowe przeżywają swój wielki renesans. Zachwycają nowoczesnymi formami i efektownymi wykończeniami. Najmodniejsze w tym sezonie są łóżka, których wzornictwo tak jak w przypadku modeli parterowych związane jest z naturą np. łóżko Ania II, a także modele wielofunkcyjne.

 

Kliknij i zobacz modne łóżko Ania II w super ofercie

 

Łóżko piętrowe zapewnia komfortowy sen dwójce (a nawet trójce) dzieci, przy czym zabiera na podłodze stosunkowo niewiele miejsca. Aktualnie można także wybierać wśród modeli przeznaczonych dla jednego dziecka i wzbogaconych o elementy dodatkowe, takie jak biurko, regał, czy szafa. Wówczas jeden mebel staje się wielofunkcyjny, a rodzic zyskuje zdecydowanie większą możliwość funkcjonalnego i zarazem atrakcyjnego zaaranżowania małego pokoju. Przykładem takiej bryły jest łóżko piętrowe Blog lub Mobi.

 

Zobacz trzyosobowe łóżko Ania III w okazyjnej cenie