Jak przechowywać zabawki w pokoju dziecka?

W każdym domu, w którym mieszka dziecko, rodzice zmagają się z nieustannym powiększaniem się kolekcji zabawek. Z czasem coraz trudniej nad nimi zapanować, często się o nie potykamy, a o eleganckim porządku w pokojach nawet nie marzymy, bo ich sprzątanie jest niczym syzyfowa praca. Czy można temu zapobiec?

 

zestaw-princessa-ii35531

Kliknij i zobacz meble Princessa II

 

Nie ma sensu liczyć na to, że ilość zabawek się zmniejszy, gdyż nasze pociechy przecież potrzebują ich nie tylko ze względu na chęć zabawy, ale także potrzebę rozwoju i poznawania świata. Ale za to możemy pokój dziecka wyposażyć w elementy, które sprawią, że przechowywanie zabawek stanie się łatwe i stylowe, a nawet pozwoli utrzymać porządek. Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji takich rozwiązań. Zapraszamy do ich przejrzenia.

 

Pudełka, pufy, skrytki

Wszelkiego rodzaju pudełka i pufy ze schowkami to idealne rozwiązania do wnętrz, gdyż dzięki nowoczesnej estetyce i radosnym wzorom doskonale ożywiają przestrzeń, a ponadto pozwalają na sprytne przechowywanie. Największym jednak ich atutem jest fakt, że dosłownie jedną ręką można po prostu wrzucić do nich plątające się pod nogami zabawki, przykryć wieczkiem i cieszyć się porządkiem. Nie trzeba w nich układać, specjalnie segregować, ani martwić się o to, że zabawki są na widoku. Oto kilka takich pudełek, które sprawdzą się idealnie w pokojach dziecięcych i nie tylko.

 

moly uk

Pufa Moly – idealna do przechowywania zabawek i siedzenia

 

kiri 1

Kliknij i zobacz Kiri – pudełko z siedziskiem w jednym

 

caboto

Kliknij i zobacz regał Caboto

 

Meble wielofunkcyjne

Meble wielofunkcyjne to hit ostatnich sezonów. Na czym polega takie rozwiązanie? Są to po prostu meble, które w jednym module łączą w sobie kilka funkcji jednocześnie, np.: łóżko z szafą, czy też łóżko z regałem lub biurkiem. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim w niewielkich pokojach, gdyż pozwalają na zaoszczędzenie cennej przestrzeni i nie zagracenie jej. Ponadto takie meble świetnie nadają się do przechowywania, gdyż dzięki nim wszystko jest pod ręką i łatwo można posegregować zabawki na poszczególnych wnękach.

 

Komi_Other_1

Kliknij i zobacz wielofunkcyjne meble Komi

 

Next_18

Zobacz łóżko Next z szafkami

 

Komi_A

Kliknij i zobacz meble Komi A