Urządzając pokój dla dorastającego dziecka staramy się połączyć w harmonijną całość funkcjonalność, komfort oraz estetykę aranżacji. To wszystko musimy zestawić z oczekiwaniami nastolatka, który ma już swoje gusta oraz konkretne oczekiwania, które w okresie dojrzewania często ulegają zmianom. Jak zaaranżować pokój młodzieżowy tak, aby prędko nie wyszedł z mody?

Pokój młodzieżowy a trendy

Mody na style aranżacyjne, wyposażenie pokoi dziecięcych i młodzieżowych, a także motywy w nich się pojawiające zmieniają się w szybkim tempie. I mimo że moda kołem się toczy, to takie zmiany i modyfikacje mogą być kłopotliwe chociażby ze względu na kwestie finansowe, brak czasu lub pomysłu na zmiany. Urządzenie pokoju dla nastolatka to jeszcze większe wyzwanie, gdyż musimy połączyć nasze oczekiwania związane z wysoką jakością wyposażenia, bezpieczeństwem i komfortem z gustami dorastającego młodego człowieka. Wybierając komplety mebli, jak i dekoracje warto wziąć pod uwagę także gusta przyszłego lokatora. Nastolatki zazwyczaj chcą w swoich pokojach odzwierciedlić i mocno podkreślić swoją osobowość. Stąd główne dekoracje stanowią zwykle instrumenty, plakaty z ulubionymi zespołami, manekiny, czy bibeloty postaci z gier i filmów. Biorąc pod uwagę nieustannie zmieniające się trendy w designie, warto pomyśleć jak przygotować aranżację, która będzie wyglądała dobrze przez co najmniej kilka lat.

 

Modne meble do pokoju młodzieżowego

Kliknij i zobacz modne meble Ziper w super cenie

 

Meble do pokoju młodzieżowego

Meble w pokoju nastolatka to kluczowy element wyposażenia wnętrza. W pokoju młodzieżowym nie może zabraknąć wygodnego łóżka, biurka z ergonomicznym fotelem obrotowym, szafy i regałów, na których będzie można posegregować materiały szkolne i ulubione przedmioty. Aby pokój prezentował się modnie przez co najmniej kilka sezonów warto wybrać takie meble, których design będzie ponadczasowy. Uniwersalne meble będą stanowiły doskonałe tło dla dekoracji i kolorów. Posiadając meble, które są ponadczasowe i uniwersalne możemy zmieniać wygląd aranżacji za pomocą modyfikacji dekorów i tekstyliów. Zmieniając kolory ścian, zasłony, pościel i bibeloty możemy w łatwy i niekosztowny sposób odmienić i odświeżyć wygląd pomieszczenia dostosowując go do potrzeb dziecka.

 

Modne meble Mati

Zestaw modnych mebli Mati w wyjątkowej ofercie na Meble-Bogart.pl

 

Jeżeli szukasz uniwersalnych mebli, które będą modne przez lata, szukaj kolekcji charakteryzujących się:

  • minimalistycznym wzornictwem,
  • brakiem przesadnej dekoracyjności,
  • neutralną kolorystyką,
  • geometryczną formą.